HAKKIMIZDA

XMAK Otomotiv Yedek Parça İmalat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketii 2013 yılında Salih KUŞİN tarafından Ankara’da kuruldu. JCB, Caterpillar, Hidromek, Volvo, MST ve CASE marka Backhoe Loader ve TELEHANDLER HITACHI SUMITOMO DAEWOO KOMATSU İş MakinElarının sektörel yedek parça çözüm ortağı olması ilkesini benimseyen XMAKİ 2019 yılında bu desteğini uluslararası boyuta taşımıştır. Parça tedariği ve Backhoe Loader grubu İş Makinalarının ihtiyaç duyduğu yedek parça üretimi konusunda marka tescili yaptığı ürünlerin üretimine devam etmekte olan XMAK OTOMOTİV, Bu desteği 2019 yılında büyük iş makinelerine de verme konusunda çalışmalarına devam etmektedir. Marka tescilli ürünlerinin temini ithalat, ihracat ve makine satımı konularında kaliteli hizmet anlayışı faaliyetlerine devam etmektedir

XMAK yenilikçi çözümleri, kesintisiz hizmet anlayışı ve kaliteli ürünlere odaklanması sayesinde birçok önde gelen yetkili ve özel Servisin tercih ettiği tedarikçi haline gelmiştir. Müşteri ihtiyaçlarına göre sektörlerin gereksinimleri ve teknoloji standartlarını sağlama konusunda uzman ve tecrübeli kadromuzla sektöre kaliteli ve hesaplı ürünleri hızlı bir şekilde ulaştırma konusunda çalışmaktayız.

Firmamız vermiş olduğu hizmetlerinde daima kalite ve güveni ön planda tutarak profosyonel hizmet anlayışına bağlı kalarak müşteri odaklı hizmet vermeye 2017 yılından beridir devam etmektedir.

2013 yılında kurulduğu Ankara Ostim bölgesindeki yerleşkesinde Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermekte olan yetkili ve özel servislere ürün desteğine kesintisiz devam etmektedir.